MENU

Луганські журналісти просять Верховну Раду врятувати пресу від драконівських позовів.

16.12.2002
Галина Сiнаревська

Журналiсти Луганська звернулися до депутатiв ВР України з пропозицiями про внесення змiн у чинне законодавство, що регулює iнформацiйну дiяльнiсть. Приводом для звертання послужило закриття газети "Ракурс-плюс".

Пiсля публiкацiї в газетi матерiалу про вiдмовлення депутата в допомозi вчителям мiської школи № 5, депутат мiської ради Володимир Медяник вiдчув себе скривдженим i звернувся до суду за захистом честi, достоїнства, дiлової репутацiї й вiдшкодуванням моральних збиткiв на суму в 100 тисяч гривень.

Як повiдомив редактор газети Микола Северин, Ленiнський районний суд Луганська ще до початку розгляду справи своєю постановою наклав арешт на майно редакцiї щотижневої газети "Ракурс-плюс" i на 10 майбутнiх тиражiв газети.

Наступного ранку в редакцiю прийшли судовi виконавцi заарештовувати майно. Це не вiдбулося тiльки завдяки пiдтримцi колег, хоча судовi виконавцi i звинуватили їх як порушникiв, що перешкодили виконанню судової постанови.

Северин додав, що не згоден з визначенням суду i має намiр його опротестувати. Незважаючи на це, газета практично не зможе виходити до кiнця року.

3 жовтня 2002

 Поділитися