MENU

Позов до газети “Вечірній Луганськ” коштує 5. 350 гривень

14.04.2004
Галина Сінаревська, “Політична Україна”

Депутат Луганської міськради С.Снаговський звернувся до суду про захист честі і гідності до газети “Вечірній Луганськ”. Свої моральні страждання за публікацію матеріалів щодо “комунальної сварки” з сусідами депутат оцінив у 5350 гривень.

Як повідомив “Вечірній Луганськ” в останньому випуску, цього тижня редакція отримала судовий позов “повний граматичних і стилістичних помилок, а також явних безглуздостей”. Так, обурений депутат вимагає від суду вилучити у ТОВ “Вечірній Луганськ”, що є засновником газети, ліцензію Міністерства друку…

Публікація, що стала причиною позову, містила історію про те, як Сергій Вікторович Снаговський, депутат Луганської міськради, керівник депутатської фракції й один із керівників “Спілки медиків і вчителів за доступну освіту”, викупив дві суміжні квартири на верхньому поверсі будинку і почав їх перебудову. Але не тільки квартир, але й сходової площадки, де були встановлені дві капітальні перегородки із залізними дверима. Таким чином, що мешканці сусідньої квартири виявилися відрізаними від сходів, і могли потрапити додому лише за допомогою ліфту. Звичайно, якщо той працює.

Як ми повідомляли, номер, що вийшов два тижні тому, і містив матеріал “Як депутат перекрив сусідам вхід до їх квартири”, був викуплений майже повністю, і до роздрібних покупців не дійшов. Тому в черговому номері газета передрукувала цю статтю знову.

Бесіда у суді з адвокатом Снаговського призначена на найближчий понеділок. Так що, “далі буде”…

 Поділитися