MENU

Подібні статті

Рішення ЄСПЛ у справі Дракшас проти ЛитвиСтислий виклад рішення ЄСПЛ «Іордакі та інші проти Молдови» та інфографіка до ньогоЄвропейський суд з прав людини. Справа "Big Brother Watch та інших проти Сполученого Королівства"Право на приватність у світлі статті 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свободКоли колектори атакують: проблемні питання використання персональних даних боржниківКіберполіція: киянин продава бази даних підприємства про фармринокОпис рішення Європейського суду з прав людини «Кін проти України»Захист персональних даних та діяльність органів розслідування. Проблемні питання Опис рішення Європейського суду з прав людини «Сатановська та Роджерс проти України»Європейський суд з прав людини. Справа "Роман Захаров проти Росії"Медведчук проти Кіпіані: позовна заява та постанова апеляційного судуЗапрошуємо читачів на наш новий сайт!Смартфони відсилають наші дані кожні чотири з половиною хвилиниХТО ВОЛОДАР НАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ«Справа Василя Стуса»: Медведчук програв в апеляційному судіЧому Медведчук програв цю справуЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ. СПРАВА «САТАНОВСЬКА ТА РОДЖЕРС ПРОТИ УКРАЇНИ»THE EUROPEAN COURT OF HUMAN RIGHTS. CASE OF KADURA AND SMALIY V. UKRAINEЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ. СПРАВА «ДЕДЕШ ПРОТИ УКРАЇНИ»ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ. СПРАВА «ЧОРНЕНКО ПРОТИ УКРАЇНИ»

Журналісти бунтують проти тотального контролю в Інтернеті

29.05.2006 | www.pravda.com.ua

Журналісти критикують введення державного контролю Інтернет-ЗМІ, ініційованого Службою безпеки України.

Зокрема, заступник редактора інтернет-видання "Обком“ Сергій Сухобок назвав це рецидивом ментальності радянських часів, повідомляє "Німецька хвиля".

Він нагадав про роль Інтернету в поваленні режиму колишнього президента Кучми та сказав, що СБУ і так має технічні засоби для відстеження всього, що публікується в Інтернеті.

Натомість, директор Інституту медіа-права Тарас Шевченко не вважає, що ініціатива СБУ набуде подальшої підтримки, "оскільки шкода від наклепів в Інтернеті не більша, ніж від друкованих наклепницьких листівок".

Експерт зауважив, що факти судових позовів до впливових українських ЗМІ свідчать про їхню підконтрольність закону та суспільству. А випадки неправдивих публікацій маловідомими Інтернет-виданнями нездатні суттєво вплинути ані на політику, ані на суспільство.

Раніше начальник департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації СБУ Костянтин Бойко заявляв про необхідність державного контролю інтернет-ЗМІ.  (http://khpg.org/1148774621

Бойко виступив за проведення "колосальної роботи“ із тим, аби розробити критерії, за яких "державні органи будуть визначати що можна публікувати в Інтернеті, а що ні“.

 Поділитися