MENU

Подібні статті

Стислий виклад рішення ЄСПЛ «Іордакі та інші проти Молдови» та інфографіка до ньогоЄвропейський суд з прав людини. Справа "Big Brother Watch та інших проти Сполученого Королівства"Європейський суд з прав людини. Справа "Роман Захаров проти Росії"Запрошуємо читачів на наш новий сайт!Що таке приватність?Зачекаємо апеляцію… (оновлене)Європейський суд з прав людини. Справа "Брейєр проти Німеччини"ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ. «ЦЕНТР ДЕМОКРАТІЇ ТА ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА ПРОТИ УКРАЇНИ»Європейський суд з прав людини. Справа "Амбарцумян проти Вірменії"Amnesty International: Google і Facebook загрожують правам людиниЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ. СПРАВА «РЯБІНІН ТА ШАТАЛІНА ПРОТИ УКРАЇНИ»ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ. СПРАВА «ПОЛЯХ ТА ІНШІ ПРОТИ УКРАЇНИ»Європейський суд з прав людини. Справа "Босака та інших проти Хорватії"ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ. СПРАВА «БУРГАЗЛИ ПРОТИ УКРАЇНИ»Чи буде реалізоване право в’язня? (ВІДЕО)Європейський суд з прав людини. Справа "CENTRUM FÖR RÄTTVISA ПРОТИ ШВЕЦІЇ"ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ. СПРАВА «ЖУРАВЛЬОВА ПРОТИ УКРАЇНИ»ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ. СПРАВА «СЕРГІЙ СМІРНОВ ПРОТИ УКРАЇНИ»ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ. СПРАВА «БУРЛЯ ТА ІНШІ ПРОТИ УКРАЇНИ»ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ. СПРАВА «ДЕНІСОВ ПРОТИ УКРАЇНИ»

Пентагон збирається контролювати Iнтернет

31.10.2006 | www.rbc.ua

Пентагон має намір узяти під контроль Інтернет-блоги. Цим займатиметься новий підрозділ у зв’язках з громадськістю, у завдання якого входить інформаційно-пропагандистське забезпечення війни в Іраку та інших подій, що викликають підвищений суспільний інтерес.

Основні зусилля створюваного підрозділу будуть спрямовані на боротьбу з "неточним" висвітленням подій в засобах масової інформації. Згідно заяві Міністерства оборони США, особлива увага в роботі відділу буде приділятися Інтернету, та Інтернет-блогам - зокрема. Відділ відстежуватиме інформацію цілодобово; до його роботи планується залучати відомих політиків і лобістів, які почнуть виступати в радіо - і телеефірі , передає Бі-Бі-Сі.

За допомогою нового відділу американські військові хочуть покласти край засиллю антиамериканської пропаганди в Інтернеті. За словами міністра оборони Дональда Рамсфелда, це необхідно, поки американська армія у сфері інформаційно-ідейного забезпечення своїх операцій справляється на "двійку з плюсом". Раніше він вже визнавав, що "Аль-Кайеда" та інші екстремістські угрупування ісламізму ефективніше використовують ЗМІ для ведення пропаганди, ніж США. Як підкреслив тоді глава міністерства оборони США, перевагою екстремістських угрупувань в інформаційній війні є їх мобільність і оперативність, тоді як американська бюрократична машина ще далеко не повністю опанувала сучасні інформаційні технології.
 Поділитися