MENU

Залізничні квитки перестануть бути іменними

12.11.2007 | www.pravda.kiev.ua

Комітет з питань розвитку галузей економіки під керівництвом віце-прем’єра Андрія Клюєва на своєму засіданні підтримав проект постанови Кабінету міністрів про внесення змін до порядку обслуговування громадян залізничним транспортом.  Про це в понеділок повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу віце-прем’єра.

Згідно із повідомленням, проектом документа передбачене скасування іменних проїзних документів (окрім пільгових і безкоштовних) і відновлення пошкоджених проїзних документів.

Прийняття документа сприятиме поліпшенню обслуговування громадян залізничним транспортом, - додається в повідомленні.
Разом з тим, Міністерству транспорту і зв’язку доручено затвердити заходи щодо підвищення персональної відповідальності посадовців за дотриманням на залізницях належного порядку організації продажу квитків і запобіганню спекуляціям квитками після скасування іменних проїзних документів.

Як повідомлялося, влітку цього року Мінтранс та "Укрзалізниця" винесли на суд громадськості проект постанови Кабміну, в якому пропонували проводити оформлення повних і дитячих проїзних документів на всі категорії пасажирських потягів без пред’явлення документів, які засвідчують особу, і без вказівки прізвища та ініціалів людини, для якої придбаний проїзний документ.

 Поділитися