MENU

Подібні статті

Правозахисники домоглися свого - в іноземців не братимуть відбитки пальцівЧи потрібна графа «національність» в державних реєстраційних документах?Права людини в Україні - 2016. Право на приватність Права людини в Україні 2014. Право на приватністьПрава людини в Україні 2013. ПРАВО НА ПРИВАТНІСТЬПрава людини в Україні 2012. ПРАВО НА ПРИВАТНІСТЬКаждого пересчитаютЯка небезпека криється за запровадженням біометричних паспортів в Україні? (+фото)Звернення Експертної ради з питань свободи інформації та захисту приватності до ПрезидентаВетувати Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр»!«Вот стою я перед вами, словно голенький…»Паспортні війни продовжуються: програють громадяни?Права людини в Україні 2011. ПРАВО НА ПРИВАТНІСТЬЗахист конфіденційності і персональних даних в Інтернет і онлайн засобах масової інформаціїАналіз нових інформаційних законівЗадля спрощення візового режиму з ЄС Україна мусить запровадити біометричні паспортиПрава людини в Україні - 2008. Право на приватністьПравозахисники домоглися свого - в іноземців не братимуть відбитки пальцівВідкрите звернення Української Гельсінської спілки з прав людини до Президента УкраїниПрава людини в Україні - 2007. Право на приватність

Задля спрощення візового режиму з ЄС Україна мусить запровадити біометричні паспорти

02.09.2009 | www.zik.com.ua

Щоб долучитися до угоди про спрощення візового режиму з Євросоюзом, Україна мусить виконати низку вимог, зокрема запровадити біометричні паспорти для своїх громадян. Про це сьогодні, 2 вересня, під час прес-конференції у Львові повідомив голова представництва Європейської комісії в Україні Жозеф Мануел Пінту Тейшейр (Jose Manuel Pinto Teixeira). .

«Всі громадяни Європейського Союзу вже мають біометричні паспорти. Це є вимогою і США до громадян ЄС – мати біометричні паспорти», – повідомив Тейшейр.

Він наголосив, що задля лібералізації візового режиму з ЄС Україна мусить вирішити свої економічні та соціальні питання, щоб «приборкати» нелегальну міграцію українців до країн ЄС. Також, запровадивши жорсткіший контроль на східному кордоні, Україна має зупинити потоки нелегалів з третіх країн.

Полегшенням візових умов Тейшейр назвав запровадження шенгенських віз для громадян України, Угоду про малий прикордонний рух з Польщею.

За словами голова представництва Європейської комісії в Україні, за 2008 рік українці отримали 1 млн. шенгенських віз.

 Поділитися