MENU

Мінтранс підтримав правозахисників і виступив проти повернення іменних залізничних квитків

Міністерство транспорту та зв’язку проти введення іменних залізничних квитків, повідомив перший заступник міністра транспорту та зв’язку Володимир Корнієнко.
За його словами, після вивчення побажань пасажирів, з’ясувалося, що 80% з них проти введення іменних квитків. "Пасажир проти цього, і ми його підтримуємо", - сказав він.
Корнієнко зазначив, що зараз уже немає спекуляцій з квитками і введення іменних квитків ні до чого.
Крім цього, за словами Корнієнка, Укрзалізниця серйозно працює над впровадженням електронних квитків. "Ми серйозно попрацювали над впровадженням електронного квитка. Ми поставили завдання десь на другу половину поточного року, червень-липень, вийти на нормальний електронний квиток, такий, як застосовується в авіації", - сказав він.
Раніше Укрзалізниця зазначала, що підтримує пропозицію Міністерства внутрішніх справ України про відновлення продажів залізничних квитків для пасажирів за паспортами у зв’язку з випадками міжнародного тероризму.
Питання відновлення продажів іменних залізничних квитків з квітня перебував у процесі вивчення. Укрзалізниця відмінила продаж квитків за паспортами або інших документів, що засвідчують особу, в листопаді 2007 року.

Від УГСПЛ: нагадаємо, що 19 квітня 2010 року Українська Гельсінська спілка з прав людини та ще 48 громадських організацій виступили зі звененням до Прем’єр-міністра та Міністра внутрішніх спра в. В зверненні йшлося про те, що запровадження іменних залізничних квитків є неправомірним обмеженням свободи людини.

 Поділитися