MENU

Медведчук проти Кіпіані: позовна заява та постанова апеляційного суду

02.04.2021
ХПГ-інформ

У книзі «Справа Василя Стуса» журналіст та історик Вахтанг Кіпіані опублікував архівні документи КДБ про суд над поетом і дисидентом. Віктор Медведчук був на процесі захисником Стуса. Медведчуку часто закидають порушення адвокатської етики щодо підзахисного. Книга вийшла друком у травні 2019 року. У вересні того ж року Медведчук звернувся до суду із вимогою заборонити книгу як таку, що містить «висловлювання, які не відповідають дійсності».

19 жовтня 2020 року Дарницький районний суд частково задовольнив позов Медведчука проти Вахтанга Кіпіані та видавництва «Vivat» про заборону видання і поширення книги «Справа Василя Стуса».

19 березня 2021 року Київський апеляційний суд скасував 27 позовних вимог Віктора Медведчука до журналіста Вахтанга Кіпіані та видавництва «Vivat», залишивши в силі лише одну.


СКАЧАТИ:

• Позовна заява про захист честі, гідності та ділової репутації та спростування недостовірної інформації (позивач: В. В. Медведчук; відповідачі: В. Т. Кіпіані, видавництво «Віват», ПП «Юнісофт») – PDF-файл

• Постанова Київського апеляційного суду на апеляційну скаргу В. Т. Кіпіані та видавництва «Віват» – PDF-файл

 Поділитися